Summer Training Expirience

Organizujesz szkolenie i potrzebujesz strony, która będzie pierwszym kontaktem z uczestnikiem? Zapoznaj się z eventowym landing page’em, który przygotowaliśmy dla Summer Training Expirience!

Projekt w konkretach

CEL PROJEKTU

Naszym zadaniem było przygotowanie landing page'a, który będzie wsparciem dla organizatora oraz przekaże uczestnikom wszystkie kluczowe informacje na temat wydarzenia.

ZADANIA BANANY

Zbudowanie dynamicznej i efektownej strony www. Ułożenie struktury informacji w taki sposób, aby odwiedzający wiedział wszystko na temat eventu.

TECHNOLOGIA

Do wdrożenia strony wykorzystaliśmy CMS Wordpress. Strona została wzbogacona o liczne animacje, a także dostosowana do urządzeń mobilnych.

OPINIA KLIENTA PO REALIZACJI PROJEKTU

Stronę szkoleniową Summer Training Expirience zrealizowaliśmy w 2 tygodnie. Stworzenie nowoczesnej strony o przejrzystej strukturze pozwoliło uniknąć wielu organizacyjnych pytań, które mogliby zadać uczestnicy.
Paweł, Organizator szkolenia

Więcej o projekcie

Dynamiczne animacje

Biorąc pod uwagę dynamikę elektrycznego Mercedesa, którym poruszali się uczestnicy szkolenia, chcieliśmy aby landing page również odzwierciedlał podobne emocje. Wykorzystane animacje przedstawiają charakter nowego Mercedesa już na stronie internetowej.

Przejrzysta nawigacja

Dzięki dobrze zaprojektowanej makiecie oraz odpowiedniemu ułożeniu informacji, strona ograniczyła kontakt telefoniczny pomiędzy uczestnikiem a organizatorem, do minimum. Odwiedzający landing page otrzymał wszystkie kluczowe informacje w odpowiedniej kolejności.

Dostęp do informacji z każdego urządzenia

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia był kluczowy przy realizacji tego projektu. Każdy z uczestników szkolenia miał możliwość w dogodnym dla siebie miejscu i czasie, dowiedzieć się więcej na temat agendy, zakwaterowania czy reżimu sanitarnego.