Strada CRM

Twoja aktualna strona internetowa nie spełnia oczekiwań i wiesz, że może być lepsza? Poznaj projekt dla Strada CRM i dowiedz się jak możemy podwyższyć jakość Twojej witryny.

Projekt w konkretach

CEL PROJEKTU

Celem, który postawił przed nami Klient było zweryfikowanie istniejącej już strony pod kątem UX oraz audyt treści pod kątem sprzedażowym.

ZADANIA BANANY

Do naszych zadań należało odświeżenie istniejącego layoutu strony www, stworzenie grafik poglądowych, a także optymalizacja tekstów na temat aplikacji.

TECHNOLOGIA

Do zarządzania treścią strony wykorzystaliśmy cms Wordpress. Strona jest również zintegrowana z aplikacją webową.

Więcej o projekcie

Przez www do aplikacji

Strona produktowa została zrealizowana w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić przejście użytkownika do aplikacji. Użytkownik stawia pierwszy krok na stronie uzupełniając nazwę briefu i może rozpocząć korzystanie z aplikacji.

Copywriting sprzedażowy

Treści sprzedażowe rządzą się swoimi prawami. Zespół copywriterów przygotował teksty w taki sposób, aby zachęcać użytkowników do poznania aplikacji oraz założenia w niej konta. Skupienie uwagi użytkownika na funkcjonalnościach systemu oraz dopasowanie wersji produktu do jego potrzeb to główny cel strony www.

Poznaj Stradę na telefonie

W tym momencie aplikacja została w pełni dostosowana do urządzeń desktop - nad wersjami mobilnymi trwają prace. Pomimo tego strona została dostosowana do urządzeń mobilnych - użytkownicy odwiedzający stronę na telefonach i tabletach mogą dowiedzieć się o jej kluczowych funkcjonalnościach oraz planach finansowych.