FCB & Themilkman

Masz swój projekt graficzny i szukasz firmy, która zajmie się pracami programistycznymi? Z nami opublikujesz swoją stronę www.

Projekt w konkretach

CEL PROJEKTU

Celem była publikacja strony korporacyjnej dla agencji reklamowej FCB & Themilkman. Strona ma przedstawiać portfolio oraz komunikować aktualności.

ZADANIA BANANY

Naszym zadaniem było wdrożenie projektów graficznych przygotowanych przez Klienta, a także dostosowanie strony do urządzeń mobilnych.

TECHNOLOGIA

Strona została wdrożona na CMS Wordpress w dwóch wersjach językowych.

Więcej o projekcie

Showreel'owe portfolio

Kampanie i content video jest jednym z głównych produktów FCB & Themilkman. Programując stronę, chcieliśmy przedstawić showreel’e zrealizowanych przez agencję projektów w przystępny sposób. Użytkownik chcący zobaczyć daną realizację może obejrzeć zajawkę filmu na stronie głównej lub przejść do danego projektu i obejrzeć pełną wersję.

Więcej informacji

Każda z kampanii zrealizowanych przez Klienta posiada swoją podstronę, na której można dowiedzieć się więcej o danym projekcie, a także zobaczyć nagrody, wyróżnienia i nominacje w konkursach branżowych.

Strona mobilna

Strona została zaprogramowana w technologii pełnej responsywności, dzięki czemu można ją komfortowo oglądać na telefonach i tabletach.