Apartamenty Kameliowe

Idź niżej i dowiedz się więcej o realizacji strony dla Apartamentów Kameliowych – jaki był zakres projektu, co stworzyliśmy oraz co Klient sądzi o naszej współpracy.

Projekt w konkretach

CEL PROJEKTU

Naszym celem było wprowadzenie firmy do świata digitalu i pokazania inwestycji szerszemu gronu odbiorców.

ZADANIA BANANY

Stworzenie identyfikacji wizualnej od podstaw oraz przeniesienie flow brandingu na stronę internetową.

TECHNOLOGIA

Do wdrożenia strony wykorzystaliśmy CMS Wordpress. Dedykowany moduł statusu apartamentów pozwala użytkownikowi sprawdzić, który z nich jest dostępny.

OPINIA KLIENTA PO REALIZACJI PROJEKTU

Layout graficzny strony od razu przypadł mi do gustu, a samo wdrożenie poszło bezproblemowo i sprawnie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Banana Design Studio i na pewno będę wracał przy następnych okazjach.
Adam Dobrowolski, Właściciel

Więcej o projekcie

Atrakcyjny i przejrzysty landing page.

Zaprojektowanie strony internetowej, której zadaniem jest sprzedaż nieruchomości, charakteryzuje się swoimi prawami. Przede wszystkim użytkownik powinien szybko odnaleźć drogę interesującego go miejsca na stronie, tj. plany mieszkań, wybór lokalu czy mapka orientacyjna. Zawsze widoczne menu wykorzystujące smooth scroll pozwala szybko znaleźć kluczowe informacje na temat inwestycji.

Pełna responsywność www.

Zdajemy sobie sprawę z dynamiki otaczającego nas świata i wiemy, że użytkownicy bardzo często oglądają strony na telefonach i tabletach. Dostosowanie witryny pod urządzenia mobilne to must have.

Materiały drukowane.

Do naszych zadań należało również zaprojektowanie wizytówek oraz kart lokalu, na których umieściliśmy plany mieszkań, a także informacje techniczne o metrażach przestrzeni mieszkalnej czy ogrodu.